Neohodnotené

Na želanie - Z fotky - Drevené puzzle

Vyrobiť drevené puzzle z tvojej fotky s tým, že si vyberieš príležitosť (svadba, narodeniny, narodenie dieťaťa) a my ti k nej navrhneme prislúchajúcu šablónu dielikov puzzle. Dieliky budú príznačné k motívu, čo vyzdvihne jedinečnosť darčeka drevených puzzlí a výslednej drevenej dekorácie z tvojej fotky.

Žiadny problém. Pri objednávke nám napíš do poznámky na akú príležitosť si prosíš drevené puzzle, respektíve aká príležitosť vyplýva z tvojej fotografie a my ti pripravíme predlohy, ktoré ti pošleme na odsúhlasenie. Ak si vyberieš, tak ti tvoje drevené puzzle z brezového dreva s tvojou fotkou vyrobíme do 5tich pracovných dní od schválenia návrhu. 

Starosti s darčekom? Hľadáš niečo nezvyčajné a neotrepané? Daruj zážiťok. Daruj radosť. Daruj pamiatku na krásne chvíle, ktoré potešia pri každom pohľade. Daruj ideálny darček ako pre mužov, tak aj pre ženy. Darček pre mamu, otca, babku, dedka, sestru, brata. Darček pre starších ale aj mladších. Jednoducho pre každého koho máš rád a na kom ti záleží. Daruj možnosť rásť a rozvíjať seba a svoju myseľ. Daruj drevené puzzle z fotky šité na mieru so špeciálne tvarovanými dielikmi v znamení lásky, radosti a šťastia.

Ide o ideálny darček k sviatku lásky ako Valentín, narodeniny, meniny, pri svadbe, či narodení dieťaťa, znaku priateľstva, kolaudácii alebo len tak pre potešenie vyrobeného na Slovensku z kvalitného brezového dreva.

Drevené puzzle predstavujú výnimočný trvalý dar plný zábavyradosti a sebarozvoja s večnou spomienkou na chvíle obdarovania, skladania a prežitého zážitku na vystavených spomienkach v podobe obrazov.

Balenie dreveného puzzle z fotky šitého na mieru obsahuje:

- Samotné drevené puzzle z tvojej fotky po doskladaní ktorého ti vznikne nádherný obraz, ktorý si môžeš hrdo vystaviť. Vytvoríš si tak zaujímavú dekoráciu na stenu, ktorá ti originálne skrášli interiér a poteší ťa pri každom pohľade.

Luxusnú drevenú krabičku, ktorej vrchnák slúži ako predloha, respektíve krásny drevený obraz, ktorý si môžeš vystaviť alebo zavesiť, nakoľko je na zadnej strane opatrený háčikom.

Drevený stojanček na predlohu, dekoráciu v podobe fotky vkusnom drevenom rámiku.

2x drevenú magnetku z vlastnej fotky šitú na mieru. Jednu si môžeš ponechať a tú druhú darovať a tým uchovať pamiatku pre oboch.

Celkovo balenie drevených puzzlí z fotky obsahuje 4 drevené dekorácie nielen na stenu.

* veľkosti a počty dielikov v tabuľke nižšie sú len informatívne pre približnú predstavu v závislosti od zvolenej šablóny

 na zelanie - z fotky- drevene puzzle - tabulka velkosti

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia
Na dotaz (>5 ks) Na dotaz (>5 ks) Na dotaz (>5 ks) Na dotaz (>5 ks) Zvoľte variant
Kód: 375/JAC2 375/QUE2 375/KIN2 375/ACE2 Zvoľte variant
Značka: CoolArts
€39,95 €49,95 €69,95 €79,95 od €39,95
Kategória: Puzzle z fotky
Na želanie - Z fotky - Drevené puzzle

Rozvoj koncentrácie, vizualizácie a logického myslenia

Ideálne je, aby ste si dieliky najskôr rozložili obrázkom navrch, a tým získali počiatočné informácie o obrázku
Na želanie - Z fotky - Drevené puzzle

Relax, meditácia, prečistenie mysle

Puzzle vám dovolia vypnúť, od bežných problémov a zaoberať sa iba prítomnosťou, relaxovať a byť tu a teraz, čo môže byť nápomocné pri liečbe a budovaní pevnej mysle.
Na želanie - Z fotky - Drevené puzzle

Rozvoj jemnej motoriky

Už pri samotnom rozkladaní a otáčaní dielikov nám prsty behajú ako o preteky a to nehovoriac u detí. Každý jeden dielik puzzle vás očarí svojím zaujímavým tvarom (mnoho z nich má podobizeň zvieratka, čo je jednoducho kúzelné)
Na želanie - Z fotky - Drevené puzzle

Jedinečné drevené puzzle, vrátane dreveného obalu

A nakoniec, myslíme na prírodu. Celý náš produkt je vyrobený z výhradne ekologických materiálov. A to sa počíta.
Na želanie - Z fotky - Drevené puzzle

Vyrobené na Slovensku

Unikátne tvarované drevené puzzle, ktoré sú od A po Z pripravované, navrhované a vyrábané na Slovensku. Precízne, poctivo a s láskou!
Na želanie - Z fotky - Drevené puzzle

Vyrobené v dielni CoolArts

Kúzlo Maľovanej série očarí proste každého. Môžeš sa tešiť na reálne podobizne zvieratiek. Čaká na teba Strakatá mačka, Tancujúca ryba, Čarovný papagáj a mnoho ďalších!
Na želanie - Z fotky - Drevené puzzle

Upozornenie

Chráňte pred deťmi. Hrozí riziko prehltnutia a vdýchnutia malých častí. Nevhodné pre deti od 0 do 14 rokov.

CoolArts

Vyrobené na Slovensku.