Puzzle z fotky

Drevene puzzle z fotky v znameni lasky CoolArts WEB

Starosti s darčekom? Hľadáš niečo nezvyčajné a neotrepané? Daruj zážiťok. Daruj radosť. Daruj pamiatku na krásne chvíle, ktoré potešia pri každom pohľade. Daruj ideálny darček ako pre mužov, tak aj pre ženy. Darček pre mamu, otca, babku, dedka, sestru, brata. Darček pre starších ale aj mladších. Jednoducho pre každého koho máš rád a na kom ti záleží. Daruj možnosť rásť a rozvíjať seba a svoju myseľ. Daruj drevené puzzle z fotky šité na mieru so špeciálne tvarovanými dielikmi v znamení lásky, radosti a šťastia.

Drevené puzzle z fotky vyrábame na Slovensku v štyroch veľkostiach ( A4-, A4+, A3, A2) z brezového dreva s počtom menších dielikov od 75 do 350.

Nižšie nájdeš rôzne šablóny dielikov pre drevené puzzle z tvojej fotky ktoré vyzdvihujú príležitosť príznačnú pre tvoju obľúbenú fotku:

- Drevené puzzle z fotky v znamení lásky - Ideálny darček pre zaľúbených nielen na Valentína. Šablóna puzzle obsahuje špeciálne dieliky v tvare symbolov lásky, večnosti, radosti a šťastia. Po zložení Ti vznikne hotové umelecké dielo v podobe dreveného obrazu na stenu. Celkovo získaš štyri drevené dekorácie z tvojej fotky.

- Drevené puzzle z fotky v znamení maznáčikov - Originálny darček pre všetkých, ktorý milujú svoje domáce zvieratká. Šablóna puzzle obsahuje unikátne dieliky v tvare rôznych zvieratiek a predmetov s nimi spojenými, ktoré sú prepletané láskou, radosťou a šťastím. Po zložení získaš elegantnú drevenú dekoráciu na stenu v podobe obrazu a ďalšie tri drevené dekorácie z tvojej fotky.

Na zelanie Drevene puzzle seria z fotky Cool Arts
+ ďalšie
Kód: 375/JAC2
Drevene puzzle CoolArts Darcek
V znamení Lásky - Z fotky - Drevené puzzle
Vyrobíme do siedmich dní od objednávky (>5 ks)
od €39,95
+ ďalšie
Kód: 336/JAC
Drevene puzzle z fotky v znameni maznacikov CoolArt nahlad
V znamení Maznáčikov - Z fotky - Drevené puzzle
Vyrobíme do siedmich dní od objednávky (>5 ks)
od €39,95
+ ďalšie
Kód: 348/JAC
3 položiek celkom