1 hodnotenie

Drevené puzzle - Nosorožec - Séria Extra

Poskladaj si NOSOROŽCA z originálnych dielikov nášho unikátneho dreveného puzzle. Zaručujeme ti jedinečný zážitok pri skladaní a nádherný výsledný obraz. Hotové umelecké dielo ktoré oživí každý interiér.


NOSOROŽCA si môžeš poskladať dokonca dva krát! V tomto balení totiž nájdeš aj verziu puzzlí na mini NOSOROŽCA. Ten ti následne môže slúžiť ako predloha.

A aby toho nebolo málo, súčasťou tohto balenia je aj OMAĽOVÁNKA. Motív nosorožca na krabičke od puzzlí je totiž čiernobiely a čaká na to, kým ho oživíš pastelkami.

Balenie obsahuje:
- drevený obal v luxusnom prevedení s možnosťou vymaľovania,
- drevené minipuzzle slúžiace po poskladaní ako predloha,
- samotné puzzle s jedinečným prekrásnym dizajnom,
- drevený stojanček na predlohu.

 Drevené puzzle - Nosorožec (veľkosť a počet dielikov)

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
16.4.2024
Možnosti doručenia
Skladom (1 ks)
Kód: 51/KIN
Značka: Wood Best
€59,95
Kategória: Drevené puzzle
Motív: Zvieratká

Kúpou nášho produktu si nekupuješ len obyčajné puzzle

Naše puzzle ťa totiž okamžite očarí. V prekrásnej drevenej krabičke, ktorá ťa hneď na prvý pohľad milo poteší svojim kvalitným prevedením sa skrývajú jedinečne tvarované dieliky. Každý jeden ťa zaujme svojím neobvyklým vzhľadom či tvarom. Nájdeš v nich dieliky v tvare rôznych zvierat, ale aj niekoľko abstraktných kúskov.

Zábavná forma relaxačnej meditácie

Skladanie našich puzzlí prirodzene motivuje tvoju myseľ spomaliť, upokojiť sa a sústrediť sa len na jednotlivé dieliky a vizualizáciu celkového obrazu, čím spontánne spočinieš v danom momente. Človek si ani neuvedomí, že vlastne zažíva hravú formu relaxačnej meditácie, pri ktorej trénuje svoju myseľ upriamiť pozornosť do prítomného okamihu.

Dnes sa už veľmi dobre vie, že meditácia má na ľudskú osobnosť neopísateľne pozitívne účinky. Učí nás ako si plnými dúškami vychutnávať prítomnosť, čím nám pomáha radostnejšie a zmysluplnejšie fungovať vo svete, upevňuje naše psychické zdravie a celkovo nás robí šťastnejšími.

Pomôžu ti vytvoriť skutočné umenie. V prípade Série Extra až trikrát!

Poskladaním našich puzzlí vznikne nádherný obraz, ktorý si môžeš hrdo vystaviť na stenu. Vytvoríš si tak zaujímavú dekoráciu, ktorá ti originálne skrášli interiér a poteší ťa pri každom pohľade.

Powered by Froala Editor

Rozvoj koncentrácie, vizualizácie a logického myslenia

Ideálne je, aby ste si dieliky najskôr rozložili obrázkom navrch, a tým získali počiatočné informácie o obrázku

Relax, meditácia, prečistenie mysle

Puzzle vám dovolia vypnúť, od bežných problémov a zaoberať sa iba prítomnosťou, relaxovať a byť tu a teraz, čo môže byť nápomocné pri liečbe a budovaní pevnej mysle.

Rozvoj jemnej motoriky

Už pri samotnom rozkladaní a otáčaní dielikov nám prsty behajú ako o preteky a to nehovoriac u detí. Každý jeden dielik puzzle vás očarí svojím zaujímavým tvarom (mnoho z nich má podobizeň zvieratka, čo je jednoducho kúzelné)

Jedinečné drevené puzzle, vrátane dreveného obalu

A nakoniec, myslíme na prírodu. Celý náš produkt je vyrobený z výhradne ekologických materiálov. A to sa počíta.

Wood Best

Vyrobené v partnerskej dielni v Číne, ktorej CoolArts zabezpečuje distribúciu na Slovensku.